Херсонці старше 45 років продовжують навчання

Написано Adm в . Опубликовано в Образование

Протягом 2013 року Херсонський міський центр зайнятості видав 169 ваучерів на навчання. Їх отримали люди, старші 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. Це нововведення дало їм змогу здобути нову професію чи спеціальність за державний кошт. Найбільш активними щодо навчання виявилися жінки та особи старше 50 років. Отримали ваучери відповідно 54 % та 58 % осіб.

З приводу отримання ваучера звертаються не тільки безробітні, а й працюючі люди. Так, 61,5 % від тих, хто отримав ваучери, – люди, що працюють на підприємствах та установах міста. Майже 40 % були зараховані на навчання в різні навчальні заклади в 2013 році.

Найбільше охочих виявилося навчатися на електрогазозварника, водія навантажувача, будівельного столяра. Завдяки ваучеру можна опанувати не лише робітничий фах, а й отримати вищу освіту. У м. Херсоні 59 таких бажаючих сіли за парти в 2013 році. Вони навчаються за спеціальностями «Промислове і цивільне будівництво», «Виробництво і переробка продукції тваринництва», «Програмне забезпечення систем», «Агрономія», «Комп’ютерні системи та мережі».

obuch1

Отже, ця інноваційна послуга служби зайнятості стане корисною для багатьох, хто хоче навіть в зрілому віці залишатися конкурентоспроможним на ринку праці. Адже ми живемо в час, коли все змінюється з неймовірною швидкістю. Багато професій, які були затребувані 20-30 років тому, сьогодні не користуються попитом. Люди здобувають другу освіту, щоб змінити сферу діяльності, отримати нові перспективи і можливості, і служба зайнятості готова допомогти їм у цьому.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151