Розглянуто питання про забезпечення населення скрапленим газом

Написано Adm в . Опубликовано в Новости

У ході наради голова обласної адміністрації Микола Костяк доручив головам РДА, міським головам разом із сільськими та селищними головами організувати роботу щодо розподілу балонів зі скрапленим газом згідно з нормами, визначеними постановою Кабінету Міністрів України. Відділу з питань паливно-енергетичного комплексу ОДА тримати на особистому контролі рівень забезпеченості населення області скрапленим газом.

Доповідаючи із цього питання, в.о. начальника відділу з питань паливно-енергетичного комплексу Андрій Балюк зазначив, що у грудні 2013 року на спеціалізованому аукціоні ДП «Газпостач» ПАТ «Херсонгаз» виділено 479 тонн скрапленого газу, який буде реалізовано населенню області у січні-лютому 2014 року за ціною 159 грн за 1 балон вагою 21 кг.

У грудні минулого року в області було реалізовано лише 162,7 тонни скрапленого газу. А у січні поточного, згідно заявок районів, пропорційно буде реалізовано 256 тонн скрапленого газу. Як констатував Андрій Балюк, наприкінці січня поточного року ДП «Газпостач» ПАТ «Херсонгаз» заплановано закупівлю додаткових 150-200 т скрапленого газу для його реалізації у лютому-березні 2014 року.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150