Як херсонські нардепи прогулюють сесії

Написано . в . Опубликовано в Новости

На офіційному сайті Верховної Ради у вільному доступі присутня інформація стосовно відвідування народними обранцями сесійних засідань. Зокрема, таким чином можна ознайомитися, як нардепи від Херсонської області відстоюють інтереси своїх виборців на державному рівні. Як хвилюються за те, щоб херсонцям відремонтували дорогу, щоб аграрії мали пільги, щоб школи та дитячі садки були забезпечені необхідним. А точніше, прослідкувати як херсонські нардепи беруть участь у сесійних засіданнях, а не просто носять значок депутата та хизуються мандатом.
.
Так, Іван Винник, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України був присутній – 81, відсутній – 84 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). З цього видно, що нардеп працював лише на 49%, а на 51% – прогуляв.
.
Андрій Гордєєв, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 116, відсутній – 49 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Відпрацьовано 70% засідань, а 30% – пропущено.
.
Федір Негой, не входить до складу будь-якої фракції, на пленарних засіданнях Верховної Ради України був присутній – 127, відсутній – 38 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Федір Федорович брав участь у засіданні 77%, а пропустив 23% засідань.
.
Олександр Співаковський, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 137, відсутній – 28 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). Відпрацьовано 83% засідань, 17% з яких пропущено.
.
Сергій Хлань, член депутатської фракції партії «Блок Петра Порошенка», на пленарних засіданнях Верховної Ради України присутній – 143, відсутній – 22 (за даними реєстрації депутата за допомогою електронної системи). С.Хлань в загальній кількості був присутнім на 87% засідань, а відсутнім на 13%.
.
Тож, як бачимо, роботу херсонських народних обранців зразковою назвати не можна. І, як ще довго Херсонська область буде депресивною, а жителі Херсонщини чекати державної допомоги невідомо, адже з такою працездатністю важко щось передбачити.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150