Ветерани Дніпровського району — постраждалим мешканцям Маріуполя

Написано . в . Опубликовано в Новости

 

В Дніпровському районі багато небайдужих людей, які в складний для країни час шукають можливості  і знаходять сили допомогти іншим. Люди похилого віку, які пройшли складний життєвий шлях, пережили воєнні лихоліття і голод, знають на власному досвіді — як це жити в умовах пострілів та  не втрачати відчуття чужого болю.

Активісти Дніпровської районної ради ветеранів підтримали благодійну акцію обласної ради ветеранів зі збору речей першої необхідності, продуктів харчування для допомоги мирним мешканцям, постраждалим під час обстрілів м. Маріуполь. Незважаючи на те, що люди похилого віку не завжди мають достатньо коштів, навіть, на свої потреби, бажання допомогти тим, хто потрапив у біду, згуртувало ветеранів району. До збору допомоги долучились всі 65 первинних ветеранських організацій Дніпровського району. Спільними зусиллями ветерани зібрали консервацію, одяг, на зібрані кошти придбали крупи, інші продукти першого попиту.

До благодійної справи долучилися пересічні мешканці Дніпровського району: волонтери районної ради ветеранів Івкова Алла Василівна та Фальченко Валентина Тихівна організували мешканців селища Склотара для збирання коштів, продуктів харчування, консервації. Допомогли дніпровським ветеранам у добрій справі адміністрація та діти-волонтери Центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. Разом зібрали понад 200 кг. круп. Зібрану допомогу, а це понад 1,5 т. консервації, продуктів та одягу, передали міській раді ветеранів м. Маріуполя.

Ветерани сподіваються, що їх щира допомога підтримає мешканців міста Маріуполь та дасть сили пережити важкі часи, а в нашій державі настане мир та злагода.

Оксана Гузь, виконавчий комітет

Дніпровської районної у м. Херсоні ради

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

142