Верховна Рада планує видавати зброю чиновникам, що знаходяться у зоні проведення антитерористичної операції.

Написано . в . Опубликовано в Новости

За проект закону про додаткові заходи щодо забезпечення індивідуальної безпеки осіб, які виконують службові обов’язки в межах території, на якій введено військовий стан або проводиться антитерористична операція (№2806) в першому читанні проголосували 233 народних депутата.

Документом пропонується надати можливість забезпечувати держслужбовців, які постійно або тимчасово виконують свої службові обов’язки у зоні АТО, зброєю, боєприпасами, спецзасобами індивідуального захисту та оповіщення про небезпеку.

Зазначається, що рішення про надання зброї та спецзасобів буде прийматися суб’єктом, уповноваженим щодо певної посадової особи, на підставі заяви держслужбовця.

Цікаво, що з моменту реєстрації Законопроекту у Парламенті, до його прийняття в першому читанні, пройшло всього дві доби.

Нижче наводимо поіменний перелік депутатів, що приймали участь у голосуванні про проект Закону про додаткові заходи щодо забезпечення індивідуальної безпеки осіб, які виконують службові обов’язки в межах території, на якій введений воєнний стан або проводиться антитерористична операція (№2806).

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150