Василь Зеленчук: На неодноразові звернення людей поліція, прокуратура фактично не реагувала

Написано . в . Опубликовано в Новости

В результате земельного конфликта в селе Сергеевка Новотроицкого района 7 человек получили огнестрельные ранения и 5 травмы.

Херсонский облсовет на своей странице в «Фейсбук» опубликовал комментарий 1-го зампреда облсовета Василия Зеленчука: «Це кричущий факт, по ньому повинні негайно бути зроблені висновки», — каже Василь Зеленчук.

20 квітня, перший заступник голови обласної ради Василь Зеленчук, під час наради з головами РДА та міськими головами міст обласного значення, звернув увагу представників місцевих органів влади на необхідність бути пильними, уважними, щоб не виникали такі конфлікти, який стався у селі Сергіївка Новотроїцького району.

«Це найбільш серйозна ситуація, що склалася у Новотроїцькому районі. Корпоративні конфлікти якихось приватних осіб потягнули за собою ті наслідки, які ми сьогодні бачимо. На територію району приїхала озброєна банда з іншої області – із Запоріжжя. Місцеві мешканці неодноразово зверталися у місцеві органи влади, у поліцію, прокуратуру для того, щоб влада дала лад — реакції не було ніякої. Це призвело до того, що банда розстріляла 5 працівників підприємства, один з них перебуває у важкому стані – йому ампутували ногу. Він батько 4 дітей», — розповів Василь Зеленчук.

«На неодноразові звернення людей поліція, прокуратура фактично не реагувала. А коли не працює влада, коли вона не наводить лад і не виконує свої функціональні обов’язки, народ виходить на вулицю», — каже Василь Зеленчук.
Він також підняв документи, що стосуються керівника районної поліції, який був звільнений, а потім відновлений на роботі за рішенням суду. «Людина не на своєму місці», — каже Зеленчук. Він також переконаний, що необхідно провести «перезавантаження» суду.

«Я про це сьогодні сказав, щоб звернули увагу на те, що влада повинна працювати у відповідності до Закону, Конституції, виконувати свої функціональні обов’язки», — відзначив Василь Зеленчук.

«Тим паче, що у нас прикордонна територія, сьогодні країна-агресор хоче, щоб у нас було неспокійно, щоб можна було використати ситуацію в своїх інтересах», — наголосив перший заступник голови облради».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150