В урочистій обстановці заохочено працівників ДАІ Херсонщини, які несли службу у зоні проведення АТО

Написано . в . Опубликовано в Новости, силовые структуры

21 січня в Управлінні ДАІ УМВС України в Херсонській області відбулися урочисті збори, під час яких було заохочено працівників ДАІ, що несли службу в зоні проведення антитерористичної операції.

Відповідальну місію на Сході держави з честю та гідністю виконували 42 добровольця. Серед відряджених був особовий склад від інспектора ДПС до керівника відділу Управління ДАІ. Усі вони заради якнайшвидшого відновлення життєдіяльності населених пунктів на Сході країни виконували доволі широке коло завдань: патрулювання на блок-постах, виявлення фактів незаконного перевезення зброї та боєприпасів, супроводження колон військової техніки та колон з гуманітарною допомогою, охорона громадського порядку та забезпечення безпеки дорожнього руху.

гаи6

Начальник УМВС України в Херсонській області полковник міліції Артур Мєріков подякував працівникам ДАІ за самовідданість, мужність та витримку, й зазначив, що в екстремальних умовах правоохоронці проявили свої кращі професійні якості.

гаи5

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків наказами МВС України було заохочено 27 працівників ДАІ, які несли службу в районах проведення антитерористичної операції: десятьох правоохоронців нагороджено відзнакою МВС «За відзнаку в службі», трьох – Почесною Грамотою МВС України, чотирнадцятьом оголошено подяку МВС України.

гаи 4

Очільник міліції Херсонщини полковник міліції Артур Мєріков вручив вартовим доріг нагороди та подякував за службу.

 

Прес-служба УДАІ УМВС

в Херсонській області  

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154