В Новій Каховці поліцейські охорони пройшли цикл тактико-оперативних навчань

Написано . в . Опубликовано в Новости

Після проведення циклу оперативно тактичних занять у прикордонних районах Херсонщини – у приморському Генічеську – працівники кадрового апарату Управління поліції охорони забезпечили актуальною інформацією, знаннями і навичками поліцейських підрозділів охорони міст Скадовська і Нової Каховки.

У вже визначеному складі оперативної групи Управління поліції охорони – начальника відділу кадрового забезпечення Віталія Ніколаєва та працівників напрямку професійної та службової підготовки Володимира Волощенка і Олександра Шилова – було проведено цикл практичних занять для районних підрозділів Херсонщини.

На практичних заняттях надавалися реальні знання з тактики дій працівників поліції в ситуаціях збройного нападу на наряд поліції охорони, узагальнені та систематизовані алгоритми правильних дій, ефективність і дієвість яких підтверджена практикою правоохоронців.

Набуті навички призначені для використання поліцейськими охорони в повсякденні, в системі загальної підготовки, а також для самостійного вивчення працівниками поліції та слугують підтримкою у можливих неординарних ситуаціях службового характеру.

Управління поліції охорони в Херсонській області

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153