Тендерній шахрай Віктор Трамбовецький

Написано . в . Опубликовано в Новости

В Україні триває бум боротьби з чиновниками, які приховують статки.

Уряд запустив Агентство з запобігання корупції.

До середини серпня прем’єр Володимир Гройсман доручив запустити електронне декларування доходів президента, міністрів, депутатів та інших топ-чиновників.

Здається, влада робить все, аби настрій платників податків не погіршувався через високий рівень корупції.

Разом з тим, в тіні досі залишаються сотні “сірих кардиналів”, від рішень яких залежить життя громадян.

Це — керівники житлово-комунального господарства, які організовують ремонти доріг, утеплення під’їздів чи вивезення сміття.

Аби поновити справедливість, всеукраїнський рух проти політичної корупції “Під контролем” сформував власний рейтинг доходів головних “завгоспів” України.

Тендерній шахрай, безробітний та совість України

Серед власників землі перше місце посів Віктор Трамбовецький, в. о. департаменту ЖКГ Херсона. Кілька разів балотувався в різні ради від партії “Третя сила”, у 2015 році був заступником попереднього очільника даного департаменту.

Трамбовецький задекларував 11 га землі. Разом з родиною володіє невеликими квартирою та садовим будиночком. За рік Трамбовецькі заробили 130 тис грн.

До слова, Трамбовецькому варто пильніше стежити за витрачанням бюджетних коштів. Як встановили слідчі, у 2015 році тендерний комітет департаменту ЖКГ змовився з приватними підприємцями і підробив документи на закупівлю послуг з очищення міста на 14 млн грн. Тоді до комітету входив заступник Трамбовецького.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150