“СтопКор” викрив на Херсонщині оборудки у комунальній сфері

Написано . в . Опубликовано в Новости

Активісти «Стоп корупції» з Херсонщини стали свідками розкрадання державних коштів на 3 мільйони гривень. Місцеве КП «Гарантія» виграло тендер на постачання місту 300 сучасних сміттєвих баків на суму у 3 мільйони гривень, на ділі під виглядом нових контейнерів містянам хотіли підсунути непотріб.

Подробиці повідомив голова місцевого осередку «Стоп корупції» Олександр Керецман.

«Активісти зі співробітниками Управління захисту економіки ГУНП у Херсонській області вирішили перевірити процес виготовлення та готовність замовлення і з’ясували разючі деталі. Так зване виробництво облаштували на території собачого притулку, який фінансують з міського бюджету, чотирилапих вигнали на вулицю.

Саме виробництво полягає у тому, що баки невідомого походження фарбують з газових балончиків, а на дно кріплять колеса. У спритників навіть немає у наявності необхідних 300 контейнерів, на так званому виробництві лише 112 баків», – розповів голова Херсонського осередку «Стоп корупції» Олександр Керецман.

«СтопКор» має намір розібратись у злочинній схемі та з’ясувати, хто і як привласнив кошти громади, передбачені для модернізації у комунальній сфері міста.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150