РАЗОМ ЗАХИСТИМО РІДНИЙ КРАЙ!

Написано . в . Опубликовано в Новости

Небайдужість громадян, їх активна життєва позиція є чинниками, що вирішальною мірою сприяють стабільності в регіоні, безпеці людей і надійності територіальної оборони. Події на Херсонщині свідчать, що мешканці її міст та сіл – непохитні прибічники цілісності та незалежності Української держави, засуджують військову агресію Російської Федерації, протидіють будь-яким проявам сепаратизму та спробам спровокувати громадянське протистояння. Але не всі громадяни мають можливість боронити Батьківщину зі зброєю в руках.

 

На базі районних та міських військових комісаріатів створено підрозділи оборони.

«Загони оборони формуються у кожній адміністративно-територіальній одиниці районного рівня за рахунок населення, яке добровільно виявило бажання захищати Вітчизну», — повідомляє Міністерство оборони України.

Заходи з комплектування проходять згідно з Законом «Про затвердження Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» та Указу Президента «Про затвердження Положення про територіальну оборону України». Повноваження щодо створення підрозділів покладено на обласні військові комісаріати.

Кількість, номери, підпорядкованість та озброєння загонів є таємною інформацією. Їхнім забезпеченням займається Міністерство оборони України разом з місцевими радами та держадміністраціями.

Направлятися у зону АТО ці загони не будуть — вони охоронятимуть свої міста та райони. Самі загони повноцінно розгортатимуть свою діяльність лише у випадку відкритої агресії або іншої критичної ситуації у районі.

 

Патріоти, віком від 18 до 60 років, які мають бажання бути включеними до рот охорони та загонів оборони, але не підлягають призову по мобілізації за станом здоров’я, за сімейними обставинами, працюють в органах державної влади та місцевого самоврядування, студенти, аспіранти та докторанти, які навчаються на денній формі навчання, військовозобов’язані  з  числа  громадян,  які  проходили військову службу за призовом під час мобілізації та були звільнені зі  служби  у  запас, можуть звернутися до військових комісаріатів за місцем обліку або проживання.

 

Протягом п’яти днів на початку червня поточного року особовий склад цих підрозділів проходитиме навчальні збори, під час яких засвоїть свої функціональні обов’язки, отримає знання з основ теорії ведення бою, топографічної, інженерної та інших предметів бойової підготовки, удосконалить навички володіння стрілецькою зброєю, навчиться відчувати лікоть товариша та спільно виконувати поставлені завдання.

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153