Протитанковий підрозділ військ берегової оборони українських ВМС успішно виконав раптово поставлене завдання

Написано . в . Опубликовано в Военное обозрение, Новости

Війська берегової оборони Військово-Морських Сил Збройних Сил України продовжують здійснювати заходи із забезпечення надійного захисту і оборони територій у зоні відповідальності. Зазначені заходи проводяться в умовах раптовості постановки підрозділам завдань, постійної зміни обстановки і місця дій.

Сьогодні, 14 вересня, пройшов перевірку на спроможність виконувати завдання за призначенням протитанковий артилерійський дивізіон військ берегової оборони. Здійснивши із району міста Одеси багатокілометровий марш у визначений район, протитанкісти розосередилися на місцевості, зайняли вогневі позиції і провели заняття з вирішення вогневих завдань. Артилеристи здійснили ураження танків, бронетранспортерів та іншої броньованої техніки умовного «противника».

— Усі підрозділи успішно впоралися з поставленими завданнями, — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління берегової та територіальної оборони Командування ВМС ЗС України полковник Сергій Пасічник.

Офіцер відзначив, що артилеристи по раптовій команді діяли впевнено і тактично грамотно. Як додав офіцер, позитивним також є те, що водії розрахунків отримали додатковий досвід транспортування артилерійських систем вдень і вночі, особовий склад розрахунків покращив навички щодо експлуатації і бойового застосування штатної техніки підрозділу.

— Дуже важливо, що особовий склад підвищив свої спроможності в плані вчасного виявлення цілей і оперативного вжиття заходів щодо якнайшвидшого їх враження, — зазначив полковник Сергій Пасічник.

Наступного тижня військовослужбовці протитанкового підрозділу продовжать відпрацювання завдань на одному із полігонів бойової підготовки.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154