ПриватБанк готовий фінансувати аграріїв Херсонщини

Написано . в . Опубликовано в Новости

У Херсоні на базі ККЗ «Ювілейний» відбулася конференція «Інвестиційно-інноваційний напрямок у збуті сільськогосподарської продукції» — у рамках Південного агропромислового ярмарку «Фермер-2015». У конференції взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, проектів міжнародної технічної допомоги, наукових та банківських установ, дорадчих служб, підприємств, а також фермери та журналісти з усієї України. Херсонська філія ПриватБанку прибула на ярмарок з чималою кількістю унікальних пропозицій. Ці пропозиціїї разом із реальними історіями з життя херсонців та всіх причетних до аграрного сектору людей у своїй доповіді на конференції озвучив керівник Напрямку розробки галузевих продуктів ПриватБанку Тарас Пономар.

«10 лютого Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко провів селекторну нараду з питань фінансово-кредитного забезпечення сільськогосподарських товаровиробників на період проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році, — нагадав Тарас Пономар. — Сьогодні є проблемні питання щодо фінансування сільгоспвиробників — ПриватБанк готовий підтримати аграріїв України і зокрема Херсонщини».

На сьогоднішній день рахунок у ПриватБанку мають 22% сільгоспвиробників Херсонщини. 114 виробників можуть оформити фінансовий лізинг сільськогосподарської техніки на суму понад 245 млн грн, 2414 виробників можуть отримати ліміт на гарантовані платежі — кредит під 4% річних на суму понад 262 млн грн. 10% сільгоспвиробників Херсонщини вже скористалися гарантованими платежами на суму понад 11 млн грн. ПриватБанк пропонує сільськогосподарським підприємствам пакет продуктів і послуг, який максимально враховує специфіку ведення агробізнесу і забезпечує цілодобове обслуговування для швидкого та зручного керування грішми підприємства.

Повний комплекс рішень для агробізнесу — від придбання техніки в лізинг до гарантованих платежів — та відповіді на поширені питання розміщені на сайті privatbank.ua.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153