Пам’яті товариша

Написано . в . Опубликовано в Новости

На 77-ому році життя після тяжкої хвороби  від нас пішов колишній керівник Цюрупинского району Леонід Семенович Повод, висококласний професіонал, талановитий організатор, який очолював район у найважчі часи перебудови. Все його життя – зразок  самовідданого служіння людям.

Леонід Семенович Повод пройшов шлях від токаря до представника Президента України в одному з найбільших районів області. Він народився 30 липня 1944 року. У 1971 році закінчив Одеський інженерно-будівельний інститут, у 1975-му – Вищу партійну школу в Києві.

Працював першим секретарем Цюрупинського райкому комсомолу,  секретарем парткому радгоспу «Родина», секретарем, другим секретарем райкому партії, головою районної ради, представником Президента України в Цюрупинському районі.

Усі, кому довелося працювати з ним, його колеги, друзі, глибоко поважали Леоніда Семеновича – порядну, доброзичливу і сміливу людину, яка не відзначалася «чиношануванням». Коли чимало службовців демонстрували свою відданість Президенту Леоніду Кравчуку, він міг взяти слово прямо із залу і виступити з критикою першої особи. Саме за це  його було   звільнено з посади представника Президента України в Цюрупинському районі.

За таку ж непоступливу принциповість його не раз відправляли працювати з райцентра на село, а потім знову повертали назад.

Леонід Семенович зробив вагомий внесок в соціально-економічний розвиток району. Як інженер-будівельник за фахом, відзначився при забудові сіл Щасливе та Ювілейне – це його проекти. Він, ризикуючи своєю посадою  захистив цюрупинчан від справжнього екологічного лиха – будівництва Підстепненського водозабору.

Перед виходом на пенсію виконував обов’язки начальника Головного управління праці та соціального захисту населення.

Глибоко сумуємо з приводу передчасної смерті Леоніда Семеновича Повода і висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, колегам по роботі та всім, хто знав цю неординарну людину.

Анатолій Юрченко,  Олександр Гонтар,  Юрій Анісімов,  

Василь Борисов, Костянтин Владимиров, Владислав Григорєв,

Людмила Задорожня, Анатолій Зубко, Петро Кононученко, 

Валерій Мерзлика, Анатолій Онищенко, Леонід Охременко,

Ольга Петриченко, Микола Руденко, Анатолій Полуфакін, 

Лариса Пономаренко, Валентина Свистухіна, Ніна Тищенко,

Владислав Черкесов.  

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151