Обмежено рух вантажівок

Написано Adm в . Опубликовано в Новости

З початку літа, в період підвищення температури повітря понад 28 градусів, на автомобільних дорогах загального користування з асфальтобетонним покриттям рішенням Херсонської міської ради від 26.09.2012 № 786 обмежено рух транспортних засобів загальною масою більше 24 тонн і з навантаженням на вісь більше 7 тонн.

За повідомленням «Укравтодору», в літній період висока температура призводити до значного нагріву асфальтобетонного покриття через акумулювання сонячної радіації його темною поверхнею, тому рух зазначених транспортних засобів заборонено в період з 10.00 до 22.00 на більшості автомобільних доріг України.

Рух великовагового вантажного транспорту за таких умов призводити до катастрофічного руйнування дорожнього полотна: появи зсувів, утворенню деформацій, і, як наслідок — знищенню значних ділянок доріг.

Саме тому, починаючи з 1 червня введено сезонне обмеження руху — вантажівкам дозволено рух лише вночі, а вдень вони будуть знаходитися на спеціальних відстійних майданчиках, розташованих на Миколаївському шосе, 5 км та Бериславському шосе, 46-ст.

Як повідомляє управління транспортної, дорожньої інфраструктури і зв’язку міської ради, виконання цих умов буде жорстко контролюватися Укртрансінспекцією, Державтоінспекцією та дорожніми підприємствами.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150