На новокаховському заводі будматеріалів заговорили про можливу зупинку виробництва

Написано . в . Опубликовано в Новости

Після рішення Господарського суду Херсонської області Херсонський завод будматеріалів може зупинити свою роботу, а сім’ї більше як 300 співробітників залишаться без коштів для існування, – з посиланням на прес-службу заводу пишуть “Українскі новини”.

Так, суддя Господарського суду Херсонської області Вікторія Ярошенко при повторному розгляді справи відмовила заводу будівельних матеріалів у визнанні недійсними договори продажу основного обладнання фіктивним компаніям народного депутата Івана Вінника. Таке рішення може призвести до зупинки підприємства, оскільки відчужене основне виробниче обладнання, без якого завод не може виробляти, вважають працівники.

Справа про шахрайське виведення активів з найбільшого виробника будматеріалів у Херсонській області його колишнім керівником Іваном Вінником розглядалося більше двох років. Зокрема, сьогодні Господарський суд Херсонської області повторно розглядав справу про визнання недійсними договору продажу виробничого обладнання поворотного столу), раніше продане колишнім керівником Іваном Вінником своєї компанії “Торговому дому “Сучасні будівельні рішення”, а через місяць перепродані ТОВ “Каховка Маркет”. Після угод обладнання, яке не залишало територію підприємства, було передано в оренду заводу.

Всі документи, що підтверджують фіктивність угод, передані на розгляд судді Вікторії Ярошенко.

За такою схемою в 2010 році було продано частину обладнання, меблі та оргтехніка підприємства, що перебували на той момент в заставі у кредитора.”З 2013 року ми намагалися повернути поворотний стіл, електричну підстанцію та інше обладнання, виведене з підприємства шляхом фіктивних договорів продажу. Працюючі підприємства ніколи не могли продати це основне виробниче обладнання, щоб потім взяти його в оренду вже в іншої компанії. І про це свідчать багато документи, надані нами судді. Але суддя закрила очі на всі ці документи”, – прокоментував судове рішення юрист підприємства Роман Суічмезов.

Незважаючи на заклики працівників заводу до об’єктивного розгляду справи за фіктивними продажу поворотного столу компаніям народного депутата Івана Вінника і його подільників подружжя Васильєвих, Вікторія Ярошенко відмовила у перегляді попереднього рішення і залишила дійсними фіктивні договори продажу, за якими виводилося заставне майно ошатним депутатом Іваном Вінником.

Нагадаємо, що 1 грудня 2015 Господарський суд Херсонської області вже розглядав аналогічну справу щодо фіктивного продажу електричної підстанції заводу і визнав договори купівлі-продажу недійсними.
“Енерджі Продакт” (раніше ЗСМ №1) є одним з найбільших виробників газобетону в Україні.

На новокаховському заводі будматеріалів заговорили про можливу зупинку виробництва. ВІДЕО

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

143