Можливо, досить?

Написано . в . Опубликовано в _Срочно в номер, Новости

Шановні херсонці, спробую висловити своє бачення коротенько, шануючи нашу неньку. Маю на увазі, звичайно, нашу малу батьківщину – Херсонщину. Однак, зразу ж скажу, що йтиметься тільки про її обласний центр, рідне місто Херсон.

Отже, досить «ліричних» вкраплень і компліментів – до справи! А справи такі (поки що в мене одна).

Дорогі мої земляки, тож, допоки ми ще будемо чути і бачити, як де-які наші можновладці ніяк не вгамуються, щоби ще хоча б трішечки не «пропіаритися», затіявши щось таке «для народу свого», що ні в які ворота воно не лізе. А, якщо все ж таки і «лізе», то ніяк не заради пересічних громадян. Але, що мене, як кажуть, трішки «дістає», так це, коли чуєш (ні, ні, не на базарі, а від знайомих і навіть відомих земляків-херсонців!) про те, що, так званим патріотам Херсона вкрай хочеться змін у нашому місті, на кшталт, перейменувань вулиць.

Тому в мене одне конкретне запитання до таких «патріотів» Херсона: то, коли ж ви вже заспокоїтесь, де ж  ваші гальма, де ваш здоровий глузд у поглядах і висновках як на минуле, так і на майбутнє? Можливо, вже достатньо, хоча б зважаючи на наше сьогодення, всіляких перейменувань вулиць, сіл, міст і т. п.?!

Чому це я ставлю такі запитання? Та тільки тому, що в кінець здивований і не задоволений тим, що наш давній славнозвісний центральний проспект Ушакова де-кому дуже хочеться (аж свербить!) перейменувати (?). Тож я запитую: «Можливо, досить «покращувати наше життя» завдяки перейменуванню вулиць?!». Хоча навіть не в цьому річ. Невже у когось через десятки-сотні років з’явились сумніви у тому, що такий відомий і знаний полководець Ушаков не заслуговує у херсонців на вічну пам’ять і вшанування його імені?

Так, згоден, що відомого у далекі часи Говарда аж ніяк не можна забути нами, херсонцями, у тому числі і сьогодні. Та все ж, шановні мої земляки-херсонці, давайте схаменемося і не будемо чіпати відомого не тільки для херсонців, українців, але й у світі Ушакова, який відстояв наші землі від ворогів.

Будь ласка (хоча право кожного – мати своє право), не погоджуйтесь із такими «патріотами» Херсона у частині бездумного, нікому не потрібного перейменування не тільки проспекту Ушакова в Херсоні, але й з іншими подібними кроками у нікуди. Слава Україні, слава Херсону, слава відомим знаним людям Херсонщини і тим, хто її відстоював!

 

В. Григор’єв, пенсіонер, ветеран праці.

 

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151