Кінець виборчого процесу у Новій Каховці

Написано . в . Опубликовано в Новости

 

На 72 день після офіційного проголошення результатів виборів депутатів до Новокаховської міської ради, завершився виборчий процес у нашому місті. Нарешті Новокаховська територіальна міська виборча комісія зареєструвала депутатом міської ради обраного депутата Лук’яненка Олександра Володимировича від міського осередку політичної партії «Партія місцевого самоврядування».
Ця подія стала наслідком дій, які були здійснені керівництвом Новокаховської міської організації політичної партії Блок Петра Порошенка – «Солідарність», по заміні трьох членів міської ТВК, які були призначені в обхід міського керівництва і відмовлялися виконувати його розпорядження.
Постановою від 12 січня № 4 ЦВК утретє (!!!) внесла зміни до складу Новокаховської міської виборчої комісії шляхом припинення достроково повноважень Боруцької Олени Олексіївни, 1980 року народження – секретаря комісії, Бондар Лариси Вікторівни, 1967 року народження і Холодька Миколи Петровича, 1965 року народження.
Замість них до складу ТВК були введені Верхолаз Олена Володимирівна, 1960 року народження – секретарем комісії, Ружицький Іван Йосипович, 1958 року народження і
Семка Віктор Вячеславович, 1981 року народження.
Засідання оновленої ТВК відбулося 13 січня о 17.00. На засідання прибули 8 членів комісії, що склало більше 67% від її членів. Нові члени комісії прийняли присягу члена комісії і на протязі 10 хвилин виконали те, що від них вимагав Закон, рішення судів і постанова ЦВК: розглянули питання про реєстрацію обраного депутатом Новокаховської міської ради О.Лук’яненка.
До речі, жодного з членів ТВК від опозиційних нинішній міській владі партій, на засіданні не було. Як не було і їх керівників, які придивлялися за діями своїх ставлеників. Бо тепер, коли вони і в ТВК залишилися в меншості, ходити на її засідання без «стимулювання» (у кожної з політсил у місті воно своє) сенсу вже немає…
Так і хотілося після завершення засідання ТВК запитати у всіх тих, хто понад 70 днів намагався в угоди своїм політичним особистим амбіціям розхитувати ситуацію в місті, нехтував вимогами законів, рішеннями судів і постанов ЦВК: навіщо був весь цей гармидер і цирк на всю країну? Чого ви спромоглися вибороти окрім того, що ваш власний рейтинг в очах виборців значно похитнувся? Яка користь місту та його мешканцям від вашої колотнечі?
А і запитати про це все не було в кого. Інтерес до цього процесу у опозиціонерів остаточно впав…
Ну що ж, тепер будемо працювати, а не товкти воду в ступі, як це робили ті, хто більше двох місяців блокували роботу ТВК.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

142