Херсонські річки будуть відчищені від браконьєрів паразитів!!

Написано . в . Опубликовано в Новости

Микола Ставицький

я9

Черговий удар по рибній мафії на Каховському водосховищі сьогодні було нанесено спільними зусиллями Оперативного штабу по боротьбі з браконьєрством та Національної поліції.
Після того як було розчищено від сіток Болгарську балку в Лепетиському районі, та було затримано на гарячому браконьєрів, в районі села Князе-Григорівка того ж району бандити засипали кілометрами сіток Каховське водосховище. Лише з першої зачистки було витягнуто величезну кількість лав (сіток) з рибою, загальна довжина яких сягала вже більше трьох кілометрів.
Карпи, лящі та соми, майже всі вони наповнені ікрою.
В черговий раз Херсонрибоохорона в притул не бачить що робиться у них під носом, хоча ми всі розуміємо що це профанація. Бачить громада, бачать депутати та Національна поліція, усі окрім рибінспекції. Розігнати таких «спеців» к чортовій матері!!!! Вони на показ звітують що затримали якогось бідолагу який три рибини спіймав, а кілометри сіток впритул «не помічають».
Прямо з місця подій я мав телефонну розмову з заступником голови Держрибагенства України Кравченко Андрієм Михайловичем та доповів йому гарячі факти від яких він був шокований.

Під час розмови він запевнив що негайно прийме невідкладні заходи по наведенню порядку в підконтрольному йому відомстві на території Херсонської області. Але я його попередив що ніхто вже слухати та чекати не буде, бо кредит довіри та обіцянок закінчився і прийшов час радикальних дій по знищенню рибної мафії нашими власними силами. Ми не зупинимось доки не подолаємо цю мафію. На даний момент поліція разом з депутатами від Радикальної партії Олега Ляшко та з громадою продовжують витягати з річки чергові кілометри сіток. Страшно навіть уявити загальні масштаби знищення риби по Херсонщині загалом. Далі буде…

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

156