Співробітники прикордонного управління ФСБ Росії по «Республіці Крим» затримали неподалік від пропускних пунктів «Армянськ» і «Джанкой» двох громадян України, один з яких намагався потрапити в Крим, а другий прямував у зворотному напрямку. Про це повідомляє «Крим.Інформ«, посилаючись на повідомлення прес-службі прикордонного управління.У повідомленні зазначено, що в суботу, 30-річний киянин намагався проїхати в Крим на автомобілі через пункт пропуску «Армянськ», але через відсутність необхідних митних документів на вантаж не зміг оформитися і повернувся назад в Україну.

«Проте чоловік не відмовився від намірів у що б то не стало потрапити в Крим, тому надалі в порушення законного порядку перетину кордону він навмисно подався в обхід пункту пропуску вглиб російської території, де і був затриманий прикордонниками», – додали в прес-службі.

Другого порушника виявили неподалік від пункту пропуску «Джанкой». У прес-службі уточнили, що українець зважився на такий крок через втрачених раніше документів, що засвідчують особу.

За даними ФСБ, обох порушників притягнули до адміністративної відповідальності, а за затриманому біля пункту пропуску «Джанкой» буде складено протокол за порушення режиму перебування в РФ.

Напормним, що 10 серпня Росія звинуватила Україну у підготовці теракту в окупованому Криму. ФСБ РФ також заявила про ліквідацію агентурної мережі української розвідки на півострові. У Федеральній службі безпеки стверджують, що затримали громадяни як України, так і Росії, а керував цією мережею нібито Євген Панов, 1977 року народження, житель Запорізької області, співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України, який також затриманий і вже дав свідчення.

Зазначимо, що суд Сімферополя заарештував Панова на два місяці.