До Дня захисника України: Віктор Васильєв. Як будували Військово-Морські Сили держави

Написано . в . Опубликовано в Новости

До Дня захисника України у Новокаховському вищому професійному вчилищі відбулася зустріч студентів з ветераном Військово-Морських Сил, членом організаційної групи ВМС, капітаном 1 рангу запасу Віктором Васильєвим .

Він  розповів студентам про події 25-ти річної давнини, коли створювалися та формувалися Військово-Морські Сили незалежної України. Студенти переглянули уривки з відеофільму, що було підготовлено студією Міністрества оборони України до 20-ї річниці від створення Військово-Морських Сил України.

Віктор Васильєв розповів про справжніх патріотів України, які заради служіння Батьківщині у той час з’їхалися до Севастополю з усіх флотів колишнього Радянського Союзу, як патріотизм та гаряча любов до рідної України допомагали їм долати перешкоди, що були на шляху становлення Військово-Морських Сил України.


Також Віктор Васильєв охарактеризував сучасний стан Війського-Морських Сил, який став наслідком окупації Криму та Севастополя Російською Федерацією і  захоплення баз та бойового ядра корабельного складу, як друге відтворення флоту незалежної держави. На цей раз допомоги ззовні нам вже чекати нічого і розбудова флоту  буде залежати тільки від народу та влади України. Якщо ми хочемо бути сильною державою, нам потрібні потужні армія і флот. Бо у сучасному світі розмовляють на рівних тільки з сильними.

Студенти училища тепло і з порозумінням сприйняли розповідь ветерана і привітали його зі святом Дня захисника України.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153