ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

Написано . в . Опубликовано в Новости

Побачити, як живуть їх рідні на власні очі – дізнатися, де сплять, що їдять та як проводять свій вільний час, змогли родичі засуджених, які відбувають покарання у Північній виправній колонії № 90. разом з ними до колонії завітали  і представники громадськості та місцевого самоврядування. Були там і наші кореспонденти.


День, який змінює уявлення – так говорять про день відкритих дверей у виправних установах. Саме цього дня родичам та близьким засуджених дозволяють побувати по той бік колючого дроту і побачити життя засуджених, як воно є. У Північній виправній колонії № 90 родичів ознайомили із умовами лікування засуджених, запросили до приміщень, в яких вони живуть, родичі мали змогу також побачити, як засуджені ведуть господарство та чим харчуються. Олена Василівна, їдучи до свого похресника, хвилювалася, через те, що побачить, але вже з перших хвилин у колонії, хвилювання відійшло. Побачене жінку заспокоїло  і навіть здивувало.


За к. нині в установі відбувають покарання 895 засуджених, понад 200 з яких залучено до виробництва. Працюють засуджені і над поліпшенням умов свого перебування у колонії, адже тут вони не на один рік. І, аби не втрачали вони своїх соціальних зв»язків і влаштовуються дні відкритих дверей.
За к. такі зустрічі важливі і  для гостей, і насамперед для самих засуджених. Поспілкувавшись з рідними, вони зізнаються, що тепер ще більше хочуть до них  і будуть доводити це прагнення своєю зразковою поведінкою.


За к. дні відкритих дверей проводяться в установах раз на рік. і гості можуть самі побачити, як за цей час змінюється яустанова. Здебільшого вони говорять про позитивні зміни  і дякують керівництву установи.
За к. виправна колонія № 90  — остання, в якій цього року було проведено день відкритих дверей. Наступного року бажаючих знову запросять відвідати колонію, втім рідні засуджених мріють, що наступна їх зустріч буде вже на свободі.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150