АЗОВО-ЧЕРНОМОРСЬКОГО РЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Написано . в . Опубликовано в Новости

Останнім часом, на Інтернет-ресурсах, а також у ЗМІ почала з’являтись інформація про прямування через адміністративну межу до тимчасово окупованої території АРК рейсових автобусів, які вільно пропускаються в контрольних пунктах.

Азово-Чорноморське регіональне управління інформує, що згідно прийнятих керівництвом держави рішень, з метою поліпшення безпекової складової, рейсові автобуси, а також інші транспортні засоби, в яких більше 8 посадочних місць – в контрольних пунктах в’їзду-виїзду не пропускаються, інші мікроавтобуси, з кількістю місць до 8, можуть прямувати у разі знаходження в транспортному засобі членів родини.

У разі прибуття, так званих, «рейсових» автобусів до тимчасово окупованої території АРК та у зворотньому напрямку – такі транспортні засоби не пропускаються через адмінмежу, а громадяни проходять прикордонно-митний контроль в пішому порядку.

Крім того, нагадуємо, що громадяни, які отримали документи, що посвідчують особу, на окупованій території до материкової частини України не пропускаються.

 

Помічник начальника Азово-Чорноморського регіонального

управління з питань взаємодії із засобами масової інформації

Максим Сорока

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150