ЖКГ — пріоритетна галузь

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

Стан наших населених пунктів, рівень житлово-комунальних послуг є вирішальним в оцінці роботи законодавчої та виконавчої влади. Так вважають голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк  та голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих.

Тому пріоритетними напрямками роботи у 2014 році визначено подальший розвиток систем водопостачання та водовідведення, захист населених пунктів від шкідливої дії вод та надання якісних житлово-комунальних послуг.

За даними управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації, в минулому році було проведено роботи з капітального ремонту 20,8 км водопровідних мереж,  встановлено 3 артезіанських насоси, відремонтовано 2 свердловини, встановлено одну водонапірну башту  у 17 населених пунктах області.

За рахунок субвенції кількість сільських населених пунктів області, що користуються привізною водою, зменшилася з 15 одиниць  до 11. У 2014 році ця робота буде тривати.

Крім того, у 2013 році для забезпечення мешканців Херсона цілодобовим водопостачанням за рахунок коштів державного бюджету продовжувалися роботи з реконструкції другої черги Верхньоантонівського водозабору.

Одним із пріоритетних завдань подальшого розвитку Херсонської області є  скорочення споживання природного газу в обсязі 50 %. Нині у ряді районів області для опалення закладів соціально-бюджетної сфери  використовуються альтернативні види палива, зокрема, пілети, брикети. За даними управління, у Горностаївському районі впровадження такого виду палива дало економію коштів  бюджет у сумі 152,6 тис. грн.

Голови районних державних адміністрацій, сільські, селищні, міські голови зобов’язані продовжити проведення реконструкцій систем опалення з переходом на альтернативні види палива в населених пунктах області, організувати забезпечення населення області якісною питною водою та відновити вуличне освітлення не менше, ніж на одній вулиці в кожному сільському населеному пункті.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151