Херсонщина матиме свій власний Аграрний союз

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

Сільгоспвиробники Херсонщини вирішили об’єднатися в обласний Аграрний союз. Аграрний союз стане регіональним «відділенням» Аграрного союзу України і поєднає всіх аграріїв області. Таке рішення було ухвалене на нещодавній звітньо-виборній конференції Ради сільськогосподарських підприємств області.

Ми всі розуміємо, що така організація в області має бути. Я бачу, що люди хочуть вирішувати проблеми, які існують сьогодні в сільському господарстві, — наголосив замгубернатора Михайло Мельник.

Голова Аграрного союзу України Геннадій Новіков з цього приводу зазначив, що подібна реформа забезпечить участь кожного сільгоспвиробника в загальнодержавних справах, тому що Аграрний союз України має безпосередній вплив на рішення Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Нагадаємо, що Аграрний союз України — колишня Рада колгоспів УРСР — виборний республіканський громадський орган колгоспів.

З метою об’єднання в єдину самоврядну структуру галузевих асоціацій і корпорацій сільгосптоваровиробників та переробників, розширення її повноважень і впливу Рада ВССП ЗО жовтня 2009 прийняла до складу Союзу асоціації «М’ясне скотарство», «Союз птахівників України», «Соняшник України», «Укрмолпром», «Укроліяпром», «Укрцукор», Національне об’єднання по племінній справі у тваринництві «Укрплемоб’єднання», Українську корпорацію з виробництва м’яса на промисловій основі «Тваринпром», ВАТ «Національна акціонерна компанія «Украгролізинг» і прийняла рішення про перейменування ВССП в Аграрний союз України.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151