100 кращих товарів України

Написано Adm в . Опубликовано в Экономика

«100 кращих товарів України» — конкурс, який визначає найкращих серед кращих

Сьогодні, коли зростає кількість торгових марок на споживчому ринку, споживач вже не розгублюється серед різноманіття товарів і послуг, тому що він серед них живе.

Допомогти споживачам зробити правильний вибір, а підприємцям одержати гідну оцінку своєї продукції дає можливість Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України», який проходить під патронатом Президента України і організатором якого є Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. На сьогодні це єдиний професійний державний конкурс за якістю продукції, який відрізняється від усіх інших новою унікальною системою оцінки.

Практика проведення конкурсів якості поширена в світі. Наприклад, в багатьох країнах існує така сучасна форма стимулювання виробників, як національна або державна премія за якість. Не одне десятиліття існує премія Демінга в Японії, Болдріджа – в США, Європейська премія якості тощо. Значущості цим нагородам додає той факт, що їх щорічно вручають перші особи в державі. У США і Франції премію за якість вручають президенти країн. В Україні вивчається міжнародний досвід, поступово будується державна політика на основі концептуальних положень про якість продукції.

Хто організовує Конкурс? Які його цілі та завдання?

Офіційним організатором Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України» є Департамент технічного регулювання Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі – Департамент технічного регулювання), також при сприянні Херсонської обласної державної адміністрації проводиться обласний конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Херсонщина територія якості». Технічна організація покладена на державне підприємство «Херсонський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації».

Мета Конкурсу – об’єднання зусиль, направлених на поліпшення якості і конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю і задоволенню потреб і очікувань споживачів.

Цілі Конкурсу — сприяння можливості повного залучення місцевих товаровиробників, що виробляють конкурентоспроможну продукцію та впроваджують сучасні методи управління якістю, до активного рекламування власної продукції, як однієї з найкращих в Україні.

Основні завдання Конкурсу:

  •  визначення на конкурсній основі кращих зразків української продукції (товарів, робіт, послуг);
  •  сприяння виробництву високоякісної і конкурентоздатної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг), насиченню якісною продукцією ринків України, задоволенню потреб і очікувань споживачів;
  •  підтримка ініціатив і зусиль товаровиробників щодо покращення якості продукції (товарів, робіт, послуг);
  • створення сприятливих умов по розробці і впровадженню на підприємствах, в організаціях і установах України систем управління якістю, систем екологічного управління, а також інших сучасних систем управління;
  • розповсюдження і пропаганда досвіду підприємств і організацій, які виробляють якісну продукцію (товари, роботи, послуги);
  • підвищення інформованості органів влади, підприємств (організацій), громадських організацій, засобів масової інформації і населення щодо якісної вітчизняної продукції (товарів, робіт, послуг) та її виробників.

Значимість такого заходу є наявною як для виробників, так і для споживачів.

«Херсонщина територія якості» «Кращі товари та послуги Херсонщини» — гарант високої якості

Звертаємось до підприємств, установ та організацій, які прагнуть надавати послуги та виробляти продукцію відмінної якості, що відповідає світовому рівню та сучасним науково-технологічним підходам, та пропонуємо взяти участь у 11-ому щорічному Всеукраїнському конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України».

Підприємства, що випускають продукцію або надають послуги, можуть взяти участь в Конкурсі, направивши заявку в ДП «Херсонстандартметрологія», м. Херсон, вул. Смольна, 134-а.  Контактний тел./факс (0552) 410448, електронна пошта office@khcsm.org.ua

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

136