Вечір пам’яті Миколи Братана

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

В обласній бібліотеці зібралися рідні, друзі, колеги. Ця дата стала приводом і для презентації збірника творів переможців першого міського літературного конкурсу імені Миколи Братана.

За життя цього дня Микола Іванович Братан, який очолював літературне об’єднання «Кулішева криниця», отримував поздоровлення та ділився зі своїми колегами новими
творчими досягненнями. Його, як письменника, що оспівував рідну Таврійську землю, лауреата премії імені Андрія Малишка, заслуженого діяча мистецтв України, знали і любили не лише херсонці, а й усі не байдужі до влучного поетичного слова, любителі літератури і мистецтва. Поділитися спогадами про спілкування з відомим земляком до бібліотеки завітали рідні та колеги.

Найтеплішими словами Миколу Івановича згадують його син Віктор Братан, поет, голова обласної організації НСПУ Василь Загородyюк, завідувач відділу мистецтв Херсонської обласної наукової універсальної бібліотеки імені О.Гончара Тетяна Краснолуцька та інші працівники книгозбірні, яка була для нього другою домівкою. Кожен візит письменника ставав справжньою митецькою подією.

Цього року в нашому місті відбувся перший літературний конкурс, де молоді таланти мали можливість продемонструвати свою творчість. Те, що його було названо на честь відомого херсонського письменника — Миколи Братана — вважають символічним і справедливим і його колеги, і юні літератори. Адже Микола Іванович завжди підтримував молодих митців-початківців. Твори переможців конкурсу увійшли до збірника, який і презентували цього дня в бібліотеці.

Молоді і талановиті, які стали кращими у літературному конкурсі імені Миколи Братана — Антоніна Калініна та Марія Циганова, вважають цю перемогу потужним стимулом у підкоренні нових мистецьких вершин.

На вечорі пам’яті Миколи Братана звучали найкращі вірші письменника, лунали пісні, написані на його слова. Красномовна творчість нашого земляка буде знаходити відгук у серцях ще не одного покоління шанувальників його творчості.

Тэги:

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153