Учнівська молодь проти корупції

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

«Молодь проти корупції» — під такою назвою проходив у Дніпровському районі конкурс дитячої творчості, організований службою у справах дітей Дніпровської районної у м. Херсоні ради та Дніпровським районним управлінням юстиції у м. Херсоні.

Днями в Дніпровському райвиконкомі відбулося підведення підсумків конкурсу малюнків на антикорупційну тематику. Для того щоб все було чесно і без «корупції», голосування за кращі роботи і визначення переможців проводилося на офіційній сторінці виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради в соціальній мережі.

Визначити переможців допомогли активні користувачі популярної соціальної мережі: громадські діячі, депутати всіх рівнів, журналісти, представники громадських організацій не тільки Херсонщини, а й інших регіонів України.

Роботи, представлені на оцінювання, були креативними, а головне, цілком змістовно у творчій і саркастичної формі відображали сутність корупції як явища. Своє ставлення до корупції діти відобразили не тільки в малюнках, а й у виразних гаслах: «Корупція — це хвороба, яка передається через руки», «Корупція карається законом», «Корупція — бруд, ми за чисте життя!», «Корупції скажімо НІ! Твоє Ні має значення», «Нічого не бачу, нічого не чую, нічого не скажу».

Переможцями конкурсу «Молодь проти корупції» стали автори найбільш креативних плакатів:

І місце — Чехович Бабетта (9-Б, школа № 32);

ІІ місце — команда учнів 9-х класів школи № 50;

ІІІ місце — творча учнівська група школи № 18 селища Антонівки.

corrup

Активну участь у конкурсі взяли учні загальноосвітніх навчальних закладів №№ 13, 18, 32, 36, 48, 50, 52, 53. Жодна робота не залишилася без уваги. Переможців та учасників конкурсу привітали начальник Дніпровського районного управління юстиції у м. Херсоні Владислав Король та начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Дніпровської в місті Херсоні ради Оксана Васильєва.

Переможці відзначені дипломами відповідних ступенів та подарунками, а активних учасників конкурсу чекали подяки та солодкі призи. Діти висловили своє ставлення до корупції, тепер залишається дорослим прислухатися до їхньої думки, кажучи корупції — рішуче «Ні!».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153