Долучити до культурної спадщини

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

2014 рік є особливим для  всього українського народу. Це — двохсота річниця від народження Тараса Григоровича Шевченка. До цього ювілею Херсонська обласна бібліотека для дітей  підготувала спеціальний проект. Є у ньому і свої особливості.

Відеопроект «Шевченкіана нашої родини» покликаний зібрати і зберегти сімейні історії, пов’язані з іменем великого Кобзаря та його творчістю і вшанувати пам’ять видатного поета. Долучаться до проекту учні загальноосвітніх навчальних закладів міста й області ті їх батьки. Це дозволить виховувати молоде покоління у дусі патріотизму та відданості національним і культурним цінностям, а також згуртувати різні покоління однієї родини.

За словами Анна Бардашевської, директора Херсонської обласної бібліотеки для дітей, проектом передбачено створення циклу відеороликів, які будуть використовуватися із освітньою, просвітницькою та виховною метою. Спеціально для цього вже створили окремий канал на сайті на якому вже є чотири відео які можна переглянути. Такий підхід дозволить наблизити особистість Тараса Шевченка та його творчість до світосприйняття молоді і продемонструвати актуальність творів поета для сучасності.

bibl2

Юлія Чернієнко,  бібліотекар Херсонської обласної бібліотеки для дітей підкреслює, що постать великого Кобзаря є визначною в українській культурі. Його твори знакові, тому і залишаються актуальними та популярними і донині. Багато школярів не зупиняються у вивченні творів поета і після шкільної програми. Такі проекти дозволять бібліотекам долучити ще більше людей до культурної спадщини України.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151