«Новизна мовизни» Сергія Пантюка

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

Цього тижня Херсонщину відвідав відомий український письменник Сергій Пантюк. Сергій Дмитрович знаний  в країні не лише як талановитий поет та прозаїк, а й як активний суспільний та політичний діяч. У нашому місті, що на даний момент стало найближчим до епіцентру важливих історичних подій, письменник відвідав місцевий майдан, провів зустрічі зі студентами та презентував херсонському мистецькому колу свою нову поетичну книжку «Мовизна». Збірка вже встигла отримати схвальні відгуки літературних критиків як «новизна мовизни» українського поетичного слова.

Презентація книги вразила нас своїм запалом, емоційністю та поліфонічністю. Особливо справило враження популярне нині декламування поезій під музичний акомпанемент дружини поета, талановитої піаністки Лізи Стрий.

Нагадаємо читачеві, що Сергій Пантюк — член Національної спілки журналістів України та Національного союзу письменників України. Автор одинадцяти поетичних збірок та багатьох публікацій у вітчизняній та зарубіжній періодиці. Тексти видані восьми мовами світу. Закінчив школу в Кам’янець-Подільському, пізніше Кам’янець-Подільський педагогічний інститут. Працював у школі та редакціях декількох газет, пройшовши шлях від коректора до головного редактора. Жив та працював у Чернівцях та Хмельницькому, а з 1994 — в Києві. З 1989 року займається політичною, громадською та викладацькою діяльністю.

pantyuk

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151