Незвичайний урок

Написано Adm в . Опубликовано в Культура

Безсмертний подвиг героїв, які захищали свою свободу та очистили рідну землю від ворога, будемо пам’ятати завжди. В березні відзначається багато свят, але одне з найвеличніших — 70-річчя визволення Херсона від фашистських загарбників.

Велика Вітчизняна війна залишається найяскравішим прикладом мужності, патріотизму та важкої праці людей, які віддавали за свободу найдорожче — життя. Немає в країні жодної родини, якої б не торкнулася ця страшна війна. Але важливо, підкреслює Галина Кубах, заступник директора з навчально-виховної роботи, щоб молоде покоління не забувало подвигів своїх дідів та прадідів. Ось чому у херсонській школі №50 для учнів влаштували особливий урок історії.

За словами Людмили Пугачевої, головного бібліотекаря бібліотеки-філії №5, книгозбірня та дирекція школи підготували для старших класів невеличкий екскурс у минулі часи. Для цього вони запросили фахівця з краєзнавчого музею, яка зі знанням справи розповіла про подвиги нашого народу. Учні змогли побачити унікальні кадри кінохроніки та власними руками потримати деякі з документальних свідчень війни.

Це була страшна трагедія, з якої людство винесло багато уроків. Але з часом усе забувається. І саме для того, щоб не повторювати помилки та шанувати подвиги свого народу, і потрібні такі уроки.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

158