Бібліотечна палітра

Написано . в . Опубликовано в Культура, Новости

30 вересня українські бібліотеки відзначають своє професійне свято. Уже традиційно напередодні цього дня в Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбувається обласний фестиваль — «Бібліотечна палітра Херсонщини».
Обласний фестиваль «Бібліотечна палітра Херсонщини» вже ввосьме збирає в затишних залах обласної книгозбірні бібліотекарів районних та селищних бібліотек, які на так званому інноваційному майданчику мали змогу продемонструвати нові форми і методи роботи з відвідувачами.
На думку Надії Коротун, генерального директора ХОУНБ ім. О. Гончара, на цьогорічному фестивалі як ніколи відчувався дух патріотизму. Разом заспівали гімн, в холі з книжок виклали герб України. Про виховання патріотизму у громади, як про основне з завдань сучасних книгозбірень говорив і губернатор області — Андрій Путілов.
Не зважаючи на те, що цього року учасників інноваційного майданчику було трохи менше ніж в попередні роки, журі, яке складалося із меценатів обласної книгозбірні, було на що подивитися. Адже всі учасники презентували креативні , сучасні, а головне — актуальні проекти. Серед них — чимало присвячених 200- літтю Тараса Шевченка та теперішнім подіям в Україні. На роботу по створенню нових форм обслуговування, за словами бібліотекарів області, їх надихає досвід обласної кнгигозбірні, де не втомлюються дивувати своїх відвідувачів новинками.
Розмаїття бібліотечних ідей вразило і гостей книгозбірні, серед яких були Лариса Нікіфоренко, начальник управління бібліотек, читання та регіональної політики Міністерства культури України, Віктор Гаврилюк, начальник управління культури ОДА та ін.
Цього дня бібліотекарі області почули чимало теплих слів в свою адресу, а найкращі з них отримали відзнаки і нагороди від облдержадміністрації, міськвиконкому, управління та міністерства культури. Нагороджені і автори найкращих інноваційних ідей. Третє місце посіли Новомаячківська селищна бібліотека та Бериславська ЦБС, на другому — Херсонська центральна бібліотечна система, а переможцем цього року стали скадовчани, яких на обласному фестивалі представляла провідний методист КЗ «Скадовська ЦБС» Алла Чуп’як.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

152