Вивчали ціни на ринках

Написано Adm в . Опубликовано в Город

Жителі міста та області повинні мати змогу купувати якісну та натуральну продукцію місцевих товаровиробників, яка має бути широко представлена на міських та обласних ринках.

Саме на цьому акцентував увагу голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк, відвідавши один з найбільших ринків Херсона – Центральний міський ринок.

Губернатор особисто ознайомився з асортиментом товарів, які продаються на ринку, поспілкувався з продавцями та покупцями, зокрема, поцікавився цінами на різні групи продукції, її якістю та місцем виробництва. «Наші місцеві, херсонські продукти харчування за своєю якістю не поступаються іншим, з інших регіонів та країн. Більш того,  овочі та фрукти, вирощені на нашій землі, є екологічно чистими та одними з найсмачніших», — сказав Микола Костяк.

На Центральному ринку чимало покупців зверталися до голови облдержадміністрації зі скаргами щодо завищених цін на окремі види продукції, які реалізуються на міських ринках. Зокрема, на їхню думку, багато в чому у цьому винні посередники, які й завищують ціни.

З приводу цього керівник зауважив, що йому ця проблема добре відома. Нині обласна влада робить усе можливе для того, аби жителі міста могли купувати якісну продукцію за доступними цінами напряму від товаровиробника. З цією метою в місті та області систематично проводяться ярмаркові заходи, на яких продукція реалізовується за цінами на 20-30% нижчими від ринкових.

«Запевняю, що ми будемо й надалі відстежувати цінову ситуацію на ринках міста та робити усе для того, щоб жителі Херсона могли купувати продукцію за доступними цінами»,  — підкреслив Микола Костяк.

Голова облдержадміністрації також оглянув вироби місцевих майстрів декоративно-прикладного мистецтва, зокрема, національні українські вбрання та сувеніри.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150