Керівництво херсонської мерії здало кров для воїнів АТО

Написано . в . Опубликовано в Город, Новости

В рамках відзначення 100-річчя Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є. Карабелеша та акції «100 добрих справ» у стінах лікарні пройшов День донора. Цього року десятки працівників лікарні, а також міських закладів освіти та культури вирішили здати кров для потреб українських військових. Серед учасників акції були заступник міського голови Сергій Черевко і головний лікар лікарні Алла Малицька.

«До нас почали повертатися люди, які брали участь у бойових діях в зоні АТО, вони потребують нашої допомоги. Незважаючи на те, що є група, кровозамінюючих ліків, по своїм функціям вони не замінюють людську кров, бо лише в ній є еритроцитів, основна функція яких – перенесення кисню до тканин. Ми сподіваємось, що наша кров комусь врятує життя чи підтримає здоров’я», —  розповіла головний лікар.

«Дякуємо нашим шановним лікарям і міської клінічної  лікарні, і  колегам зі станції переливання крові, за те, що вони щороку креативно ставляться до організації роботи по збору крові, для вирішення різних проблем і завдань, з якими стикається сфера охорони здоров’я. Це допомога породіллям, військовим, іншим категоріям громадян, які цього потребують», — підкреслив Сергій Черевко.

Він розповів, що вже не перший раз здає кров і запросив всіх, хто поки що хвилюється чи вагається, не вагатися. «В наших закладах охорони здоров’я працюють справжні професіонали. Крім того, робити добру справу – це приємно», — сказав заступник міського голови.

Кожен бажаючий здати кров, може звертатись до Обласної станції переливання крові (Миколаївське шосе, 7), в усі дні крім вихідних з 8.00 до 13.00.

Перед здачею крові не слід протягом 3 діб вживати жирну їжу та алкоголь. Обов’язково при собі слід мати паспорт.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151