В Херсоне банкоматы принимают деньги пачками

Написано . в . Опубликовано в Город, Новости

Нещодавно в Херсоні з’явилися перші термінали самообслуговування, які приймають готівку не по одній купюрі, а одразу цілою пачкою — до 80 купюр різного номіналу за один раз.

“Термінали, які приймають готівку пачками, насправді є дуже зручними, — каже заступник керівника банкоматної та термінальної мережі ПриватБанку в Херсоні Валерій Гарковенко. — Більшість наших клієнтів самостійно вносять готівку, часто це великі обсяги купюр, тому на поповнення терміналу потрібна не одна хвилина. Ми дбаємо про наших клієнтів, цінуємо їх час і постійно вводимо інновації”.

На даний момент скористатися зручністю “пачкового” терміналу можна у головному регіональному відділенні ПриватБанку на проспекті Ушакова, 43, а також у ТРЦ “Фабрика” на розі Бериславського шосе та вул. Залаегерсег, у відділенні ПриватБанку на проспекті 200-річчя Херсона та в автосалоні  “АІС-Херсон” на Бериславському шосе, 29. Найближчим часом ПриватБанк, орієнтуючись на потреби своїх клієнтів, планує встановити такі термінали у багатьох точках області.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154