Житомирщина надасть Херсонщині 10 вагонів дров для військових

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

http://www.oda.kherson.ua/

Житомирська область готова надати 10 вагонів дров для військових, які дислокуються в Херсонській області та охороняють кордони. Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов під час наради з керівниками районних державних адміністрацій, міськвиконкомів міст обласного значення та структурних підрозділів облдержадміністрації.

«Ми тиждень тому направили лист до Житомирської облдержадміністрації з проханням допомогти у забезпеченні дровами військових, їх земляків, які зараз несуть службу на Херсонщині. Оскільки для опалення військовослужбовцям необхідний значний обсяг деревини», — сказав голова облдержадміністрації.

Крім того, під виглядом забезпечення військовослужбовців дровами недобросовісні громадяни займаються незаконною вирубкою херсонських лісів, а деревину використовують у своїх цілях.

Нагадаємо, що нещодавно для зміцнення обороноздатності держави, на кордон Херсонської області з Кримом передислокована житомирське оперативне мобільне угруповання «Полісся». Також, на Херсонщині знаходяться більше тисячі співробітників Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України, багато з яких приїхали зі своїми сім’ями.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

143