Землевласники пропонують ділянки

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

В мережі Інтернет на офіційних сайтах державних адміністрацій та міських рад Херсонської області розміщено 189 довідок про земельні ділянки загальною площею 7,269 га, які можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів. В довідках, зокрема, зазначаються площа земельної ділянки, місце розташування, забезпечення інфраструктурою, контактні телефони відповідальних осіб тощо.

Наразі органами місцевого самоврядування області підготовлено 7 лотів до продажу на земельних торгах земельних ділянок несільськогосподарського призначення комунальної власності та прав оренди на них.

«Аукціони стимулюють землекористувачів до більш ефективного освоєння та використання земельних ділянок, створюють рівні стартові можливості для їх отримання підприємствами різних форм власності з урахуванням прозорого конкурентного середовища, сприяють додатковому надходженню коштів до Державного та місцевих бюджетів», — зазначив начальник Головного управління Держземагентства у Херсонській області Валерій Лазарєв.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150