Військовому підрозділу Херсонщини передано приміщення для зимівлі

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

За підтримки облдержадміністрації одному із військових підрозділів, який дислокується на території Херсонщини надано приміщення для зимівлі. Про це стало відомо під час робочого візиту очільника області до Чаплинського району, де він оглянув приміщення, у якому власне і розташовується військова частина.
«Підрозділ фактично отримав готове для використання приміщення з усім необхідним для проживання. Ми висловлюємо щиру подяку особисто голові обласної державної адміністрації Андрію Путілову за те, що він завжди оперативно допомагає вирішувати усі наші проблеми», — відзначив заступник командира оперативного мобільного угрупування «Полісся» з матеріально-технічного забезпечення Костянтин Наддол.
Зі свого боку, голова Чаплинської райдержадміністрації Сергій Лепський відзначив, що влада спрямовує усі зусилля на те, щоб військові почували себе тут комфортно.
Зауважимо, що будівля, яку передали військовослужбовцям для зимівлі, не використовувалася близько семи років, і лише завдяки сприянню облдержадміністрації її передано для потреб солдат.
«Підрозділ вийшов на відновлення із зони АТО. Відповідно, солдатам є з чим порівнювати, коли вони жили в бліндажах і землянках. Тут же військовим  надані не те, що хороші, а найкращі умови», — звернув увагу Костянтин Наддол.
Довідка. Приміщення, де дислокується військова частина опалюється; тут є усе необхідне для відпочинку військових, солдатам є де прийняти душ. Також на території частини є своя медчастина, де хворим та пораненим надають допомогу.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151