Стратегічне бачення розвитку області

Написано Adm в . Опубликовано в Власть

Під час прямого ефіру телепередачі «Вечірня студія» на телеканалі «Скіфія» голова облдержадміністрації Юрій Одарченко розповів про своє стратегічне бачення розвитку області: «Я переконаний у тому, що сьогодні в області ми можемо зробити серйозні зрушення у агропромисловій сфері, адже, в першу чергу, Херсонщина є аграрною областю. Тут використовуються інноваційні технології та працюють досвідчені аграрії, навчатися до яких приїздять люди з європейських країн світу».

Разом з цим, голова обласної державної адміністрації підкреслив, що українські аграрії знаходяться поза політикою і працюють незважаючи ні на що. Тому запевнив, що ніякі військові дії  не завадять їм проводити польові роботи.

За словами Юрія Одарченка, працювати керівництво області почне і над збільшенням площі зрошувальних земель, що підвищить урожайність в декілька разів.

Також губернатор планує серйозно зайнятися відновленням роботи комбайнового заводу та довести виробництво комбайнів хоча б до 150 штук. «Це зробить рентабельним виробництво сільськогосподарської техніки, тобто люди набуватимуть досвіду та поступово зростатиме якість продукції», — зазначив він.

Стратегічними завданнями, на думку нового очільника, є розвиток морського порту, зменшення залізничних тарифів, створення комфортних умов для діяльності підприємців тощо.

odarchen

Щодо продовження будівництва мостопереходу «Таврійський — ХБК» Юрій Одарченко відповів так: «Це питання я ще вивчаю, але хочу сказати, що виділені кошти у сумі 50 млн грн є недостатніми для його повного завершення. Також зараз гостро стоїть питання і щодо тепло- та водозабезпечення міста. Тому ми спробуємо плідно працювати в обох напрямках».

Наприкінці ефіру голова обласної державної адміністрації відзначив, що буде вдячний пресі за будь-яку критику. «Всі люди помиляються, тому необхідно говорити їм про їхні помилки, щоб в подальшому вони не повторювалися», — сказав Юрій Одарченко.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151