Співпрацюватимуть із Білоруссю

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов провів зустріч з Генеральним консулом Республіки Білорусь в Одесі Валентином Філіпчиком. У зустрічі також взяв участь директор Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ігор Клим.
Так, під час зустрічі обговорювали питання стосовно подальшого розвитку двосторонніх відносин між Херсонською областю та регіонами Республіки Білорусь.
Зважаючи на те, що Херсонська область має аграрну спрямованість та значний потенціал промислового виробництва було запропоновано розширити співпрацю у сільськогосподарській, промисловій та туристичній сферах. Валентин Філіпчик висловив бажання співпрацювати з Україною та зокрема з Херсонщиною за багатьма напрямками.
«Для нас дуже важливо, що на регіональному рівні ми можемо налагодити співробітництво. Адже це розширення можливостей, а також розвиток сфери збуту продукції. Хотілося, щоб наше співробітництво стало системним і розвивалося у кількох напрямках», — підкреслив Андрій Путілов та додав, що обласна державна адміністрація максимально цьому сприятиме.
Директор Департаменту економічного, регіонального розвитку та торгівлі облдержадміністрації Ігор Клим, у свою чергу, звернув окрему увагу на істотне скорочення туристів з Білорусі в цьому році.
«На сьогодні, у зв’язку із анексією Криму відпочинок та оздоровлення громадян на узбережжі Чорного моря забезпечує переважно Херсонська область. Тож нині наше основне завдання — навести порядок на території прибережної зони відпочинку, що, в свою чергу, забезпечить підвищення якості надання туристичних послуг та кількості відпочиваючих», — наголосив Андрій Путілов.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154