Головні завдання Херсонщини

Написано . в . Опубликовано в Власть, Новости

«Головне завдання, яке сьогодні стоїть передімною, як перед головою облдержадміністрації, — це забезпечення належної обороноздатності Херсонщини», — сказав під час прямого ефіру телепередачі «Від першої особи» на ХОДТРК «Скіфія» голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов.
Він також додав, що приступивши до виконання своїх посадових обов’язків, він відразу надав доручення провести аудит усіх районних та обласного військоматів, аби побачити реальну ситуацію у цьому питанні.
Також Андрій Путілов відзначив, високий бойовий дух херсонських військовослужбовців. Так, прикордонники належним чином охороняють кордони Херсонщини. Та і серед населення паніки немає.
«Я на власні очі побачив ситуацію на кордоні з АР Крим в Каланчацькому районі. У виїзному засіданні Ради оборони взяли участь керівники всіх силових структур області, військовослужбовці, голови райдержадміністрацій. Ми зібралися для того, аби реально оцінити ситуацію в області по кожному району. Більше того, вже протягом декількох тижнів мій радник Юрій Соловей особисто проводить інспектування районів області, зокрема, військоматів», — зазначив очільник області.
Крім того, Андрій Путілов повідомив, що наразі триває аудит потреб української армії. «На Херсонщині дислоковано декілька частин. І для того, аби правильно розрахувати потреби нашої армії, будемо працювати системно. По-перше, треба дізнатися яку допомогу вони отримали за 8 місяців 2014 року. По-друге — з’ясувати, куди саме ця допомога пішла. І по-третє — яка допомога їм необхідна сьогодні. Ми зробимо все для належного забезпечення кожного солдата Херсонщини, і я переконаний, що професія військовослужбовця найближчим часом стане почесною,»-наголосив голова ОДА.
Також під час прямого ефіру телепередачі «Від першої особи» на ХОДТРК «Скіфія», голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов сказав: «Будуючи нову державу, за дорученням Президента України, ми, в першу чергу, будемо опиратися на розвиток підприємств Херсонщини. Адже саме підприємці, товаровиробники, бізнесмени — є основою економіки області, рушійною силою, яка наповнює бюджети усіх рівнів: від місцевого до державного, тим самим забезпечуючи нові робочі місця. Тому, однозначно, підприємцям на Херсонщині — «зелена дорога». Ми докладемо всіх зусиль для створення привабливого інвестиційного клімату в регіоні. Тільки чесні правила гри, повне викорінення корупції, прозорість в усьому!»
Крім того, він наголосив, що жоден контролюючий орган більше не буде ставити перешкоди підприємцям, відтягувати строки оформлення тих чи інших документів.
«Я сам в минулому був підприємцем і знаю, як це нелегко. Тому вже незабаром буде створена «гаряча лінія губернатора», call-центр, який працюватиме цілодобово. Мої двері відкриті для кожного підприємця, для виробника. Ми будемо всебічно допомагати бізнесу, і, перш за все, не заважати. Адже наша задача — масове створення нових робочих місць, підвищення усіх соціально-економічних показників регіону», — сказав очільник області.
Він також додав, що за рахунок реорганізації структури облдержадміністрації на 30% збільшиться кількість спеціалістів, які будуть супроводжувати кожного підприємця та потенційних інвесторів в оформленні документації та вирішенні інших нагальних питань.
«2015 рік ми присвятимо відновленню зрошувальної системи на Херсонщині. Розпочнемо з вивчення можливості створення єдиного обласного комунального підприємства, що належатиме громаді Херсонщини. Під гарантії держави буде надано кредит, а вже після аудиту — проведена модернізація даного підприємства, — сказав під час прямого ефіру голова ОДА Андрій Путілов. – Так, буде замінено електроємне обладнання, яке сьогодні вже не ефективне. Треба також повністю замінити вже зношені труби. Роботи багато, але ми просто зобов’язані виробити прозору формулу, за якою буде чітко окреслено єдину ціну на воду».
На жаль, за словами очільника області, сьогодні ціна води непомірно висока, а в самій схемі отримання дозволу на зрошення порядку немає.
«Ми будемо опиратися на світовий досвід, і запроваджувати найефективніші технології в зрошувальній системі Херсонщини. Адже ми просто зобов’язані скористатися тими благами, якими наділила наш край природа: прекрасне географічне положення, максимальна кількість сонячних днів у році. І наша задача — зробити область процвітаючим, багатим краєм, підняти унікальну систему зрошення, яку збудували ще наші діди і батьки», — наголосив голова облдержадміністрації.
«Настав час вжити в області ті енергозберігаючі заходи, які мали б бути проведені вже давно. Для початку буде створено загальний енергетичний паспорт Херсонщини, який включатиме в себе паспорт кожної бюджетної організації, шкіл, дитсадків, лікарень. А після проведення енергоаудиту, стане зрозуміло, які саме енергозберігаючі заходи треба провести. І кошти, виділені, наприклад, на утеплення стін, заміну вікон тощо, окупляться за декілька років», — сказав під час телепередачі Андрій Путілов.
Крім того, очільник області зазначив, що сьогодні в кращій ситуації знаходяться негазифіковані райони області: Великолепетиський, Іванівський, Нововоронцовський, Нижньосірогозький.
«У цих районах люди звикли обходитися без газу. Вони давно поставили собі сучасні енергозберігаючі прилади, користуються альтернативними видами палива. І це, безперечно, правильно. Наприклад, в багатьох розвинених країнах Європи природній газ використовується лише для промислового виробництва. Тому ми найближчим часом обов’язково відвідаємо ці райони, і на їхньому прикладі будемо впроваджувати подібні заходи на території всієї області», — наголосив голова облдержадміністрації.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151