СЛУЖБА В ДОБІРНИХ ПІДРОЗДІЛАХ УКРАЇНИ

Написано . в . Опубликовано в вне тем

Відповідно до Указу Президента України від 17 лютого 2015 року № 88/2015 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців у 2015 році» в області проводиться призов громадян України на строкову військову службу.

На даний час проводиться відбір до окремого полку Президента України, бригади охорони Генерального штабу та частин Національної гвардії України.Зазначені військові частини відносяться до добірних підрозділів, проходження служби в яких залежить за відповідності до вимог:-  зріст від 182 (для частин національної гвардії України від 175) сантиметрів;-  відсутність судимості у членів сімей військовозобов’язаних;-  добра фізична підготовка.Звертатись до районних (міських) військових комісаріатів.

Відповідно до п. 7, пп. 8 рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, уведеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року № 744, військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей не направлятимуться.

Військовий комісар полковник С.В.КОКА

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150