Представники Лібінтерну зустрілися з Головою Ліберальної партії України Михайлом Опанащенком

Написано . в . Опубликовано в вне тем, Новости

 

У четверг, 5 березня, пройшла зустріч Голови Ліберальної партії України Михайла Опанащенка та членів Політради ЛПУ з представниками Ліберального Інтернаціоналу — радником з політичних питань у Секретаріаті Ліберального Інтернаціоналу Робертом Вінтрекеном, міжнародним секретарем Партії центра (Швеція) Мілою Серджевалі, керівником міжнародного відомства Ліберально-демократичної партії (Великобританія) Яном Хіллом.

Голова Ліберальної партії України, народний депутат VII скликання Михайло Опанащенко ознайомив гостей з основними пунктами Програми ЛПУ та з планами й завданнями, які втілюватимуть українські ліберали.

«Для нас вельми важливою є така підтримка й співробітництво з Ліберальним Інтернаціоналом, а також з ліберальними паріями Європи та в світі, обмін досвідом і думками щодо вирішення проблем, які сьогодні є в українській державі й суспільстві», — зазначив Михайло Опанащенко.

Учасники зустрічі обговорили головні кроки, які треба зробити з метою досягнення миру й злагоди в Україні, спрямовані на відновлення економіки й підприємств та виходу з кризової ситуації.

Голова Ліберальної партії України Михайло Опанащенко звернув увагу на основні проблеми, які зараз є в політиці та в економіці нашої країни, та на шляхах їх вирішення:

— Децентралізація законодавчої та виконавчої влади. Централізація влади та фінансів, які є зараз, вплив монополії великого капіталу на Верховну Раду та виконавчу владу унеможливлюють в Україні вільну конкуренцію, знищують малий та середній бізнес. Неподільність і суверенітет в Україні зараз можна зберегти виключно шляхом децентралізації влади й фінансів, відстороненням владних вертикалей, які надають необмежені можливості впливу великого капіталу на будь-які державні чи регіональні рішення в Україні.

— Податкова реформа. Цей крок необхідний для самостійного розвитку малого та середнього бізнесу, створення умов для здорового конкурентного середовища щодо підприємств та інвесторів.

— Необхідність формування політики в Україні на засадах ідеологічних партій. Наслідком переважання в українській політиці вождиських партій протягом усіх 23 років незалежності є існуюча політична криза.

— Розбудова в Україні суспільства, в якому кожна людини й громадянин матимуть рівні права й можливості.

Представники Лібінтерну, учасники зустрічі узгодили подальші кроки для подальшого розвитку співробітництва та інтеграції Ліберальної партії України в світове ліберальне співтовариство.

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

137