Херсонський нардеп Іван Вінник розповів про оподатковання нерухомості

Написано . в . Опубликовано в вне тем

Мінімальна площа нерухомості, яка не підпадає оподаткуванню, може бути збільшена за рішенням місцевих органів влади. Про це сказав народний депутат фракції партії «Блок Петра Порошенка» Іван Вінник в ефірі телеканалу «Київ».

«Верховна Рада встановила мінімальний розмір житла, з якого не будуть стягуватись податки — для квартир 60 м.кв., для приватного будинку 120м.кв. Однак податок на нерухомість стягуватиметься виключно до місцевих бюджетів», — зазначив Вінник.

«Таким чином, місцевий орган самоврядування — міська або сільська, селищна рада — може своїм рішенням встановити вищу межу мінімальної площі з якої не стягуватимуть податок», — наголосив депутат.

За його словами, мешканці міста, села чи селища можуть звернутись до місцевої влади і запропонувати встановити мінімальний розмір площі нерухомості, з якого не стягується податок, наприклад 70 м.кв.

«Якщо відповідне рішення буде проголосоване місцевою радою, то мінімальна площа може бути змінена», — вважає депутат.

«Це питання у компетенції місцевих рад. Держава забезпечила гарантію того, що місцеві ради не будуть стягувати податок на нерухомість з площі менше, ніж 60 м.кв. і 120 м.кв., встановивши відповідний граничний розмір», — додав Вінник.

Як повідомляв ZAXID.NET, у неділю, 28 грудня, на засіданні парламенту народні депутати підтримали в цілому законопроект № 1578 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)».

 

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

151