Пoрoшeнкa гoтyють на прем’єр-міністра

Написано . в . Опубликовано в Слухи

Олігарх Петро Порошенко шантажує владу, а західні куратори наполягають на тому, щоб Петро Порошенко отримав посаду прем’єр-міністра.

Угода може відбутися вже на початку вересня. Про це повідомляє EJ з посиланням на свої джерела. МВФ і західні куратори тиснуть на Президента Зеленського і хочуть бачити Петра Порошенка в якості прем’єр-міністра. За їхніми даними, союз Зеленського і Порошенко повинен «зміцнити» Україну і прибрати політичні розбіжності.

Ось що повідомив наш джерело: «Порошенко готують на прем’єр-міністра. З ймовірністю на 90% ця угода відбудеться вже на початку вересня. Міжнародний валютний фонд, Сорос і представники дем.партіі США наполягають на тому, щоб Порошенко увійшов в команду Зеленського. Всі розуміють, що це рішення остаточно погубить Президента, але з іншого боку Порошенко шантажує владу майданами і парадом республік в Україні. Він почав дестабілізувати регіони і це загрожує украй важкими наслідками для України. Співрозмовник стверджує, що Зеленського загнали в такі умови, що у нього немає права відмовитися

«Зеленський упустив можливість відновити справедливість. Він зараз нагадує Ющенко, а Порошенко зараз виступає в ролі Тимошенко. У разі якщо Петро Порошенко стане прем’єр-міністром України, на наступних виборах з’явиться новий Янукович. Люди більше ніколи не проголосують за промайданних політиків і ми повернемося в 2010 рік, коли Янукович абсолютною більшістю голосів став Президентом України. Все саме до такого сценарію і йде ».

Співрозмовник стверджує, що зараз Порошенко пустив мільйони на дестабілізацію влади: «Зараз у Зеленського вкрай важка ситуація. Коронавірус зіграв свою роль, але більше ніж коронавірус по Зеленському б’є Порошенко. Він кинув мільйони на дестабілізацію ситуації в країні. Майдани почнуться вже в середині літа ».

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

150