На що сподіватися українським аграріям?

Поки що – на суцільні борги і злидні, вважає перший секретар Скадовського райкому КПУ Максим Кравцов
Українське суспільство останні півроку живе у страшному напруженні. Відрізаний Криму, жахлива війна на Донбасі, загиблі українські військові та мирні жителі. На цьому тлі якось затьмарилися оптимістичні гасла нинішньої влади про європейську інтеграцію і благополучне життя в ЄС.
На думку депутата Скадовської міськради Максима Кравцова, аграрній Херсонщині у нинішніх умовах взагалі буде дуже тяжко. На перенасичених продукцією і неконкурентоспро
«Ми втратили Крим. І не тільки територіально і політично, а й економічно. Всі знають, що півострів повною мірою забезпечував себе хіба що фруктами. А звідки завозилося м’ясо, молоко, інші продукти харчування? З Херсонщини, насамперед з тих районів, що стали сьогодні прикордонними – Чаплинського, Каланчацького, Скадовського. Тепер для нашої області ця зона торгівлі перекрита. Тож мова навіть не про сотні тисяч, а мільйони гривень», — говорить Максим Кравцов.
Не краща ситуація і з Донбасом. Цей регіон теж завжди залюбки купував продукцію херсонських аграріїв. Але сьогодні в умовах війни херсонські фермери просто не ризикнуть постачати туди кавуни чи виноград. Та й мешканцям Донбасу нині це не потрібно. Знову втрати й збитки.
Та й це ще не все. На тлі постійного зростання курсу валют, стрімкого подорожчання паливно-мастильн
«Судіть самі. Хоча б на прикладі українського села. Люди там все життя тяжко працюють, використовуючи будь-яку можливість заробити. І якщо раніше селяни могли отримати якісь гроші на прожиття, приміром, від вирощування ранніх овочів, то сьогодні про це можна навіть не мріяти. Ринки збуту різко скоротилися, шалені ціни з’їдають всі прибутки. Додайте ще й кредити під 40-50 % річних, які попередній уряд на чолі з Азаровим видавав фермерам. Коментарі, як кажуть, зайві», — обурений молодий комуніст Максим Кравцов.
На його переконання, попереду у українського села — суцільні борги і злидні. Не врятує ситуацію і обіцянка Євросоюзу скасувати більшість ввізних митних ставок на ввезення нашої сільгосппродукці
І це не єдина причина неможливості виходу на європейські ринки. Українські сільгоспвиробник
«Потрібно розуміти, що ринок Європи сформований, там немає зростання споживання продуктів населенням, там високі санітарно-гігієн
От і виходить, що українське село вкотре кинули напризволяще. І виживати доведеться, розраховуючи тільки на власні сили.
Андрій ВАСИЛЕНКО.
Обратная ссылка с вашего сайта