У Білозерському районі нетверезого водія ВАЗу зупинив… паркан будинку

Написано . в . Опубликовано в Правопорядок

 16 квітня близько 16-ї години у с.Киселівка Білозерського району 26-річний водій автомобіля ВАЗ-2101 не обрав безпечну швидкість руху, не впорався з керуванням, виїхав на ліве узбіччя по ходу руху, де скоїв зіткнення з автомобілем ГАЗ-САЗ 3507, що стояв без водія, після чого продовжив рух та з’їхав на праве узбіччя, де скоїв наїзд на паркан будинку. Внаслідок ДТП водія з діагнозом: ЗЧМТ, СГМ, гематоми та садни обличчя, алкогольне сп’яніння, доставлено до лікарні.

ДАІ нагадує, що керування транспортними засобами у нетверезому стані є однією з основних причин дорожньо-транспортних пригод.

Відомо, що алкоголь значно знижує реакцію водія, знижуються передбачливість і обережність, здатність правильно визначати дистанцію та інтервал, відзначаються й інші психофізіологічні відхилення. Діяльність мозку сильно вповільнюється, порушується координація дій, втрачається реальне уявлення про те, що відбувається. Такий водій більше не володіє необхідними спроможностями, щоб добре керувати транспортним засобом, його суспільна небезпека безумовна, знаходження за кермом повинне бути негайно припинено.

З метою профілактики аварійності початку року працівниками ДАІ виявлено 1044 нетверезих водія.

Зазвичай кількість водіїв, які, не дбаючи не тільки про свою безпеку, а й безпеку інших учасників дорожнього руху, сідають за кермо після вживання спиртних напоїв, значно збільшується у вихідні та святкові дні.

Напередодні весняних свят ДАІ закликає водіїв утриматися від керування транспортними засобами у разі вживання спиртних напоїв. Бережіть своє життя та життя інших учасників дорожнього руху!

Прес-служба УДАІ УМВС в Херсонській області

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

142