Готові прийти на допомогу

Написано Adm в . Опубликовано в Правопорядок

Щодня батальйони патрульної служби заступають на визначені маршрути патрулювання та несуть службу на вулицях міста. Вони забезпечують громадський порядок, спокій херсонців і завжди готові прийти на допомогу.

Нещодавно було переглянуто графік роботи команд патрульної служби Херсонського міського управління. Для більшої ефективності особовий склад переведено на восьми- та дванадцятигодинний режим патрулювання.

Як розповів Олег Худяков, заступник начальника ХМУ, начальник міліції громадської безпеки ХМУ УМВС України у Херсонській області, перед тим, як інспектори заступлять на чергування, у них перевіряють наявність документів, спеціального спорядження, а також знання своїх обов’язків та Законів України.

За словами Олега Худякова, патрульні батальйони  є основними підрозділами, які залучаються до охорони громадського порядку. На плечі інспекторів лягає чимало обов’язків. Вони стежать за громадським порядком і безпекою, розшукують зловмисників, осіб, які зникли безвісти.

batalion1

Віталій Танський, заступник командира другої роти з обслуговування Суворовського району, підкреслив, що патрульні служби чергують у всіх районах міста. В середньому, до роботи залучається до 35-ти нарядів, а у зв’язку із новим графіком чергування  кількість інспекторів невдовзі повинна збільшитись.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

159