Херсонщина – в центрі уваги іноземних ЗМІ

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

Голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко дав інтерв’ю кореспонденту німецького видання Stuttgarter Zeitung  Паулу Флюкігеру. Іноземного журналіста  цікавила перш за все ситуація на прикордонних блок-постах області, ставлення мешканців обласного центру до проявів сепаратизму, настрої людей, що мешкають у  безпосередній близькості від зони конфлікту, та багато інших питань.

В ході тривалої розмови з іноземним журналістом Юрій Одарченко підкреслив для читачів німецької газети, що Херсон є і залишається українським містом. Жодні сепаратистські  заклики  не підтримуються місцевим населенням, своє ставлення до цього питання люди майже щодня висловлюють на чисельних мітингах біля будівель міської ради та облдержадміністрації. 

Щодо інших питань голова облдержадміністрації наголосив, що ситуація  на прикордонних блок-постах в області під контролем, Херсонщина надійно захищена військовослужбовцями Збройних Сил України. Крім того, область готова  приймати та розміщувати у себе жителів автономії, а також військовослужбовців та їх родини. 

Отримавши вичерпні відповіді на всі питання, іноземний журналіст подякував голові облдержадміністрації Юрію Одарченку за відкритість, демократичність та оперативне сприяння в отриманні інформації.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

153