Сьогодні українці мусять бути єдині — Юрій Одарченко

Написано Adm в . Опубликовано в Политика

9 березня голова обласної державної адміністрації Юрій Одарченко та в.о Херсонського міського голови Володимир Миколаєнко разом із сотнями херсонців взяли участь у мітингу з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка.

«Тараса Шевченка пам’ятають, бо він є великим пророком, який у своїй творчості нагадує про те, що ми мусимо любити та поважати один одного, що той, хто сильніший, мусить дбати про того, хто слабший. Тому його творчість живе віками, тому ми її вивчаємо, тому ми її відчуваємо», — сказав, звертаючись до херсонців, Юрій Одарченко.

У своєму виступі він також закликав до єдності заради перемоги над тими складнощами, що виникли в державі: «Мені здається, не випадково такі важкі часи іспитів для України припали на 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Це нібито нагадування для всіх нас, що сьогодні українці мусять бути єдині, сьогодні українці мусять виборювати своє майбутнє, забувши будь-які образи».

shevchen

Під час заходу прозвучали твори Тараса Шевченка, а наприкінці мітингу до погруддя Великого Кобзаря було покладено квіти.

Обратная ссылка с вашего сайта

Оставьте комментарий

154